Z NAŠICH AKCÍ

Konopiště 2019
 Nádherný nejen jógový víkend v Golf resortu Konopiště

Wellness víkend Konopiště(klikni zde)
Víkend 31.5.-2.6.19 nejen s jógou v krásném golfovém resortu nedaleko Prahy a zámku Konopiště,

sobotní a nedělní ranní lekce dynamické jógy poplynou v rytmu dechu s pozdravy slunce,
sobotní dopolední Nordic Walking a odpolední lekce zaměřená na posílení břišních svalů, středu
těla tzv. core, pozice podporující trávení a metabolismus. Bližší info na přiloženém letáku nebo v BM studiu, tel.602463263

Mikulášská besídka
 Mikulášská besídka 8.12.18

Harrachov listopad 2016

Partnerská jóga na zemi i ve vzduchu (pro foto klikni zde)
Sobotní podvečer na vlně partnerského souladu, souznění a smíchu. Děkujeme všem  párům za pohodu a vzájemné sdílení.

Oslava 5let (foto zde)
Večerní posezení

Oslava 5let(foto zde)
Oslava pokračovala večerní lekcí Bosu

Oslava 5let(foto zde)
Odpolední lekcí našich nejmenších oslava pokračovala.

Oslava 5let (foto zde)
Slavili také naši jogínci

Oslava 5let (foto zde)
Oslavu jsme začali 108slunečními pozdravy

Mikulášská nadílka 2014

Chorvatsko - Lanterna 2012

Chorvatsko 2011
Tak jsme strávili další neskutečně aktivní týden v chorvatské Lanterně. Powerjóga, pilates, balóny, nordic walking, koupačka, opalovačka, smích, sluníčko, člověče nezlob se, rybí hodování,... Stihli jsme všechno. Škoda, že jste se k nám nepřidali. Příští rok to určitě napravte!!

Víkend na Slapech - červen 2011
Víkend plný sluníčka a pohybu jsme strávili ve velice příjemném prostředí vojenské zotavovny na Měříně. Powerjóga, pilates, nordic walking, ale i řádění v bazéně, ochlazení v řece, večerní bowling - to všechno jsme stihli. Fotky jsou v příloze. Příští rok pojeďte určitě s námi, nebudete litovat!

Sobotní akce 6.11.
V sobotu 6.11. se uskutečnila 3hodinová jógová akce FUN LOVING VINYASA s LENKOU ROBINSON. Věnovali jsme se hlavně ásanám,jejich plynutosti a vzájemné návaznosti dohromady s naším vědomým, pravidelným dechem. První část semináře byla věnována některým prvkům z KUNDALINÍ JÓGY, následovala náherná VINYASA na vlně plynulého dechu. K ustálení stále odbíhající mysli a k prohloubení koncentrace prošli všichni účastníci 30-min. hloubkovou jógovou relaxací JÓGA NIDROU. Akce rozjasnila tváře všech účastníků a rozzářila tak deštivý podzimní den. Více ve fotogalerii.

NORDIC WALKING na Peruci
Po dobrém nedělním obědě 10.10.2010 jsme se sešli na Peruci u stařičkého Oldřichova dubu. Vyrazili jsme ven s hůlkami, ven na čerstvý vzduch, za krásného slunečního nedělního odpoledne. Po prvním seznámení a malém zápolení s hůlkami celý tým nasadil závratné tempo. Naše první zastavení bylo na Čechově vyhlídce, přivítal nás nádherný výhled na České středohoří. Po krátkém odpočinku jsme vyrazili dále po modré turistické značce, která se nám po krátkém čase ztratila z dohledu. Po malém tápání "Kde to vlastně jsme?......" jsme opět narazili na původní trasu a příjemnou chůzí jsme došli k nově vystavěné Stradonické rozhledně, kde jsme si dopřáli nedělní odpolední svačinku (ovšem bez kávy). Příjemnými lesními cestami se zajímavým popovídáním jsme se vrátili zpět na Peruc. Po 12km chůzi bylo třeba se řádně protáhnout,aby jsme si v pondělí mohli sednout na svojí židli. Více ve fotogalerii. WALKINGU zdar!

Vašek Krejčík v BM studiu
"Největší muž" powerjógy zahájil své turné v našem studiu

BM Studio Louny - Pilates&powerjóga - Webdesign Magic Media s.r.o. a PC grafik LN