Kde nás najdete?

Pilates Louny Mapa

Rezervace:

415 654 872
602 463 263

Portál Louny - informační portál města počítadlo.abz.cz

Jóga pro těhotné

Ženy jsou v těhotenství vnímavější a citlivější na své tělo i vnější podněty. Od začátku těhotenství jsme prostředím pro dítě, které s námi pak sdílí úplně všechno. Smích i pláč, radosti i starosti, vnímá i reaguje na podněty okolo a uvnitř. Rozvíjí se instinkt a jemné energie mezi maminkou a dítětem. Víte, že se něco děje nebo naopak, že je všechno v pořádku. Víte, co zrovna dítě potřebuje, umíte zareagovat na změny a potřeby dítěte. Nemusíte spolu mluvit slovy, dívat se do očí, nemusíte být mnohdy ani u sebe a víte... Je to nadpozemsky silný, krásný pocit lásky.

JÓGA PRO TĚHOTNÉ

je výborným pomocníkem pro nastávající maminky tyto krásy objevit, zklidnit se a ujistit, že to co dělají a čemu věří, je správné. Pokud nemáte v těhotenství závažné zdravotní problémy, můžete začít. Příjemně se protáhnete, budete se cítit dobře a mimčo v bříšku bude také spokojené.

Těhotenská jóga je jemné cvičení, které má mnoho prospěšných účinků. Přináší uvolnění, protažení i posílení svalstva, zvyšuje energii, odbourává stres, snižuje případná nepohodlí jako bolesti zad či otoky a vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí připravuje ženy k porodu. Je také výbornou metodou, jak si zajistit brzký návrat ke zpevněné krásné postavě po porodu. V neposlední řadě vytváří prostor, kde je možné věnovat se sama sobě a prohloubit spojení s miminkem.

BM Studio Louny - Pilates&powerjóga - Webdesign Magic Media s.r.o. a PC grafik LN